خب، ما اینجاییم تا راه‌هایی را به شما پیشنهاد كنیم كه بدون كاهش حتی یك كیلوگرم از وزن حقیقی خود، لاغرتر به نظر برسید 

مجله ایده آل: خب، ما اینجاییم تا راه‌هایی را به شما پیشنهاد كنیم كه بدون كاهش حتی یك كیلوگرم از وزن حقیقی خود، لاغرتر به نظر برسید:

1- راحت‌طــلبی را فـــدای خوش‌پوشی نكنید:


لباس‌های تنگ نسبت به لباس‌های گشاد شما را لاغرتر و صاف‌تر نشان می‌دهد. كسانی كه دچار اضافه‌وزن هستند این نكته را فراموش نكنند كه لباس‌های گشاد قطعا چیزی را پنهان نمی‌كند فقط شما را حجیم و درشت به نظر می‌آورد. پس پیشنهاد ما برای شما لباس‌های تنگ است.


2- چرا گردنبند بلند؟

تا به حال برایتان پیش آمده تا با انداختن گردنبندی درگردن‌تان احساس لاغری یا برعكس احساس چاقی كنید؟ پیشنهاد ما این است كه این كار را انجام دهید. با یك لباس 2گردنبند كه از نظر اندازه متفاوتند بیندازید تا نتیجه را ببینید، در واقع گردنبندهای بلند به سبب اینكه بین سینه و شكم قرار می‌گیرند شما را بلند نشان می‌دهند و در نتیجه لاغرتر به نظر می‌رسید اما گردنبندهای كوتاه چون روی محور تقارن بدن و منطبق با گودی گردن و نزدیك به آن قرار می‌گیرند، گردن را كوتاه نشان داده و شما را چاق‌تر به نظر می‌آورند.

3- رنگ‌های لاغركننده!


لباس‌های تیره بپوشید. این روش كه شاید زیاد موضوع جدید و تازه‌ای نباشد واقعا موثر است. در واقع رنگ مشكی، رنگ رسمی و سنگینی است كه بدن ما را در هر وضعیتی جمع می‌كند و لاغرتر از آن چیزی كه هستیم به نظر می‌آورد. شاید علت دیگر این باشد كه رنگ مشكی به سبب تیرگی، زیاد جلب توجه نمی‌كند و دیگران كمتر متوجه چربی‌های پنهان شده ما می‌شوند.

4- پارچه‌های زمخت را دور بریزید!
لباس‌هایی با پارچه‌های سبك بپوشید، مانند پارچه‌های كتان و نخی زیرا پارچه‌های كلفت و سنگین مانند پشم، بافت و چرم جثه شما را چندبرابر نشان می‌‌دهند.

5- كمربند، اصلا...

از لباس‌های بدون كمربند استفاده كنید زیرا كمربند موجب می‌شود كه ناحیه كمر تنگ شود و گوشت و چربی‌های اضافه از بالا و پایین فشرده و حجیم شوند به خصوص اگر كمربند سفت و محكم بسته شود.

6- انتخاب منحصربه‌فرد


لباس و پارچه‌هایی با طرح عمودی بپوشید. طرح عمودی در هنرهای تجسمی نماد استواری، ایستایی، قدرت و قامت است، همان طور كه درخت در طبیعت استوار و ایستاست، پس چنین خطوط و طرح‌هایی نیز باید ایستایی، وقار و قامت را القا كند.اگر در لباس‌های خود از این گونه پارچه‌ها استفاده كنید لاغرتر به نظر می‌رسید، مانند لباس‌هایی كه از جلو زیپ می‌‌خورند یا به طور كلی دارای راه‌راه عمودی هستند و برعكس اگر طرح پارچه لباس شما افقی باشد شما را عریض‌تر جلوه می‌دهد، به همین دلیل به چاق‌ها توصیه می‌شود كت و ژاكت‌هایی بپوشند كه در یك طرف دكمه دارد چون اگر در دو طرف آن دكمه باشد، چشم بیننده به طور اتوماتیك خطی فرضی و افقی بین 2 دكمه در نظر می‌‌گیرد.

7- شلوارهای فاق‌كوتاه ممنوع!


شلوارهای فاق‌بلند بپوشید. هرچه فاق شلوار شما بلندتر باشد، پاهای شما بلندتر جلوه می‌كند و قد را نیز بلند نشان می‌دهد و چاقی مفرط را پنهان می‌كند و برعكس هرچه فاق شلوار یا دامن‌تان كوتاه باشد، شما كوتاه‌تر و در نتیجه چاق‌تر به نظر می‌آیید.

8- زیبایی در سادگی است...


لباس‌هایی با طرح و رنگ ساده بپوشید. سعی كنید لباس‌های ساده را جایگزین لباس‌های پرنقش و نگار و رنگارنگ كنید. لباس‌هایی با طرح برجسته، گل درشت و پارچه‌های زمخت و شلوغ مانند پارچه‌های چهارخانه، شطرنجی و خال‌خالی را اگر می‌خواهید لاغر به نظر برسید، كنار بگذارید.

9- آستین بلند، قد بلند


لباس‌هایی با آستین‌های بلند و باریك بپوشید. آستین شما نیز باید به گونه‌ای باشد كه كشیدگی و بلندی را القا كند و این كاری است كه آستین‌های بلند و باریك انجام می‌دهند و موجب لاغر جلوه دادن شما می‌شوند اما آستین‌های كیمونو، پفی و چین‌دار شما را درشت و چاق نشان می‌دهند.

10- مهم‌‌ترین اصل...


خانم‌های محترم شما می‌توانید در خانه از تاپ‌هایی استفاده كنید كه بند كلفت داشته باشند. اگر شما اندام درشتی دارید در این مورد باید بگوییم اینجاست كه بحث مقیاس پیش می‌آید؛ مسلما بند نازك و ظریف در كنار بدن درشت شما نازك‌تر و كوچك‌تر و بدن شما در كنار آن عریض‌تر جلوه می‌كند. پس اگر اندام درشتی دارید و لباس‌هایی با بند نازك بپوشید قطعا شانه‌های حجیم و عریض شما بیشتر خودنمایی می‌كند.

 طبقه بندی: آموزش خانواده،  آموزش ذوجهای جوان،  موفقیت،  خانه داری، 
برچسب ها: لاغری، تناسب ندام،  

تاریخ : سه شنبه 5 دی 1391 | 05:15 ب.ظ | نویسنده : محمد ضیاءظریفی | نظرات

  • گلوله
  • آپ رنگ
  • گسیختن
  • جالب های انگلیسی
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic